Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Pre Váš dom

   

   

 

 
Secured by PayPal
  1. Úvod
  2. O SPOLOČNOSTI
O SPOLOČNOSTI

Sme spoločnosť zaoberajúca sa produktami a službami v spojitosti s Vaším domom a záhradou. Na trhu pôsobíme od roku 2000. V roku 2022 sa spojila firma RB-PRO a prešla pod spoločnosť STYRO-JR s.r.o.

Naším cieľom je ponúkať služby na vysokej úrovni. Roky pred vziknutím firmy sme získavali skúsenosti, rozširovali si informácie a kvalifikáciu. Stále sa vzdelávame, aby sme mohli našim klientom ponúknuť najnovšie trendy.

Naša spoločnosť predovšetkým kladie dôraz na spokojnosť zákazníkov. Neberieme ohľad na čas strávený prípravami, ale na kvalitu služieb. S každým zákazníkom úzko spolupracujeme, berieme na ohľad potreby a požiadavky, ktoré následne zohľadníme v našich návrhoch. Riadime sa heslom: " Spokojnosť klienta = naša spokojnosť."

Sme výhradným distribútorom produktov Light Symphony a ELIPTA pre slovenský a český trh. Light symphony ponúka inteligentné riešenie bezdrôtového ovládania vonkajšieho osvetlenia. Light symphony je jediný systém tohto druhu na trhu, navrhnutý exkluzívne pre vonkajšie použitie, takže jeho odolnosť je neprekonateľná. Značka ELIPTA ponúka záhradné osvetlenie a príslušenstvo v rôznych prevedeniach pre náročných i menej náročnch zákazníkov. ELIPTA predstavuje kvalitné vonkajšie osvetlenie za rozumnú cenu.

Taktiež sa zaoberáme veľkoobchodom a maloobchodom.

 

Naša spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Trenčíne, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 22075/R

Kde nás nájdete

STYRO-JR s. r.o.

Opatovská 1735

911 01 Trenčín

Slovakia

(do navigácie zadajte Opatovská 10, Trenčín)

Mapa

© Copyright RB-PRO
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk