Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Pre Váš dom

   

   

 

 
Secured by PayPal
  1. Úvod
  2. OZVUČENIE
Ozvučenie terasy a záhrady

Ak radi počúvate hudbu, ale zároveň radi trávite čas vonku na Vašej terase či záhrade alebo chcete vytvoriť príjemnú atmosféru pri posedení vonku s priateľmi, my Vám dokážeme navrhnúť ideálne ozvučenie, ktoré dokáže zapadnúť do ktorejkoľvek záhrady bez rušivého dojmu. Reproduktory ponúkame v roznych dizajnoch a farbách a samozrejme vyberáme len to najkvalitnejšie ozvučenie. Exterierové reproduktory sú špeciálne navrhované pre dosiahnutie vysokej kvality zvuku vo vonkajších priestoroch. Odolné voči slnku, dažďu, snehu, teploty od -40°C do 70°C pri pernamentnej inštalácii vonku.

Reproduktory pre vonkajšie prostredie 251®Bose 251

Čierne alebo biele prevedenie.

Naše najlepšie stereofónne reproduktory pre vonkajšie prostredie s montážou na stenu prinášajú vyvážený stereofónny zvuk s omnoho širším zvukovým poľom než väčšina konvenčných reproduktorov pre vonkajšie prostredie. Tieto ocenené exteriérové reproduktory majú záruku, že odolajú nevľúdnemu počasiu.

Reproduktory pre vonkajšie prostredie 251® namontujte na vonkajšie steny, pripojte ich k stereofónnemu zariadeniu alebo systému Lifestyle® so zosilňovačom SA-3 a vychutnajte si kvalitný zvuk značky Bose® v oveľa širšej posluchovej oblasti.

Reproduktory, ktoré budete počuť

Problémom konvenčných reproduktorov pre vonkajšie použitie je, že stereofónny zvuk je počuť iba na niekoľkých „vyvolených“ miestach a nie na celom širokom dvore, pri bazéne alebo v záhrade. A často nedokážu reprodukovať nízke frekvencie, ktoré zvuku dodávajú účinok.

Ale inovatívne reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® 251® využívajú dizajn reproduktorov Articulated Array® a vďaka nemu sú schopné vytvoriť extrémne široké zvukové pole. V každej reproduktorovej skrini sú umiestnené dve reproduktorové sústavy natočené presným smerom, takže aj pri pohybe budete vonku počuť konzistentné stereofónne efekty. A jedinečný viackomorový dizajn vonkajšej skrine reproduktorov Bose® 251® minimalizuje skreslenie zvuku pri nízkych frekvenciách. Zvuk tak má čistý a prirodzený vplyv.

Reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® sú navrhnuté tak, aby odolali aj tvrdým podmienkam. Tieto reproduktory odolávajú vplyvom počasia, sú navrhnuté a otestované tak, aby odolali vplyvu snehu, dažďa, soli a extrémnym teplotám v rozmedzí od 60°C do -30°C.

Výkon systému Lifestyle® preneste aj von

Ak vlastníte systém Lifestyle®, jednoducho k nemu pridajte reproduktory pre vonkajšie prostredie 251® a zosilňovač SA-3 a výkon systému Lifestyle® preneste aj von. Zažite vonkajšie reproduktory, ktorými prenesiete hudbu k bazénu, na terasu alebo na akékoľvek miesto vonku, kde počúvate hudbu. Ten istý systém Lifestyle® bude zatiaľ vo vnútri hrať odlišnú hudbu alebo prehrávať filmy.

Reproduktory FreeSpace® 51 pre vonkajšie použitie Bose 51

Oživte jemné nuansy svojej obľúbenej hudby aj vo vonkajšom prostredí. Tam, kde sa reproduktory nedajú namontovať na stenu. Záhradné reproduktory Bose® FreeSpace® 51 sú naše najvýkonnejšie vonkajšie reproduktory, ktoré možno umiestniť do záhrady, na terasu alebo na verandu. Tieto vonkajšie reproduktory môžete pripojiť k vášmu súčasnému zvukovému vybaveniu. Užívajte si prirodzený zvuk v širokej posluchovej oblasti.

Naše vonkajšie stereofónne reproduktory FreeSpace® 51 ponúkajú široké a rovnomerné zvukové pokrytie vďaka svojmu dizajnu, ktorý zabezpečuje 360-stupňové šírenie zvuku. V strede umiestnený budič vylepšuje výkon pri nízkych frekvenciách a pomáha zachovávať hĺbku a bohatosť hudby aj vonku. A oblúkovitá mriežka umiestnená nad budičom odráža vysokofrekvenčné tóny do širokej posluchovej oblasti.

Tieto reproduktory do záhrady alebo na terasu môžete namontovať do zeme alebo na tvrdé povrchy. Sú navrhnuté tak, aby splynuli so záhradnou zeleňou. Ak ich umiestnite do prostredia záhrady, všimnete si ich len s ťažkosťami. Drážky na spodnej strane základne umožňujú jednoduchú a profesionálnu montáž. Káble budú umiestnené úhľadne a nebudú rušiť prostredie terasy alebo verandy.

Medzi množstvo vlastností patrí ich robustný obal a širokopásmové, 11,4 cm budiče nasmerované nadol. Tieto reproduktory odolávajú vplyvom počasia a ponúkajú trvácnosť, ktorá je potrebná vo vonkajšom prostredí spolu so zvukom, ktorý by ste očakávali vo vnútri. A majú záruku, že vydržia aj extrémne podmienky. Môžete ich preto nechať vonku po celý rok.

Ak vlastníte systém Lifestyle®, pomocou reproduktorov FreeSpace® 51 pre vonkajšie použitie a zosilňovača SA-3 môžete oživiť aj priestranstvo vonku. Dokonca môžete počúvať inú hudbu vonku a inú vnútri, v rovnakom čase a len s jedným systémom Lifestyle®.

Reproduktory pre vonkajšie prostredie 151 Bose 151

Čierne alebo biele prevedenie.

Reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® 151 majú vylepšený výkon a odolnosť pre celistvý stereofónny zvuk v širokej posluchovej oblasti. Elegantný dizajn a odolná konštrukcia urobili z týchto reproduktorov naše najpopulárnejšie na reprodukciu hudby pri bazéne, na terase alebo dokonca na lodi. Pomocou montážnej konzoly ich môžete zavesiť vertikálne aj horizontálne, takže dokonale splynú s prostredím.

Tieto reproduktory pre vonkajšie prostredie Bose® disponujú dizajnom reproduktorov Articulated Array®. Vo vnútri každého reproduktora sú tri 6,35 cm širokopásmové budiče pre vonkajšie prostredie. Sú umiestnené tak, aby na rozdiel od konvenčných reproduktorov na vonkajšie použitie vytvárali celistvý stereofónny zvuk v oveľa širšej posluchovej oblasti.

Výsledkom je stereofónny zvuk Stereo Everywhere® pre konzistentný zvukový zážitok, aj keď sa presúvate z terasy k bazénu alebo na záhradu, alebo sa prechádzate po palube lode. Pomocou týchto reproduktorov pre vonkajšie použitie si môžete vychutnať konzistentnú kvalitu zvuku značky Bose® v širokej oblasti, nielen na jednom vyvolenom mieste.

Pri hľadaní kvality vám počasie nebude stáť v ceste

Naše reproduktory odolné voči vplyvom počasia obstáli aj v niektorých z najhorších prírodných podmienok. Reproduktory Bose® pre vonkajšie použitie testujeme už viac ako desať rokov voči vplyvom snehu, dažďa, soli a teplotným extrémom v rozsahu od 70C do -40C. Dokonca sme ich vystavili 1200-hodinovému testovaniu v prostredí slanej hmly. Tento test dvakrát prekračuje hodnoty normy, ktorou sa riadi námorný priemysel.

Súčasťou balenia vonkajších stereofónnych reproduktorov Bose® 151 je nastaviteľná konzola, odolávajúca vplyvom počasia. Reproduktory tak môžete namontovať podľa svojich požiadaviek, buď vertikálne alebo horizontálne.

Rozšírte svoj systém Bose® Lifestyle® aj do vonkajšieho prostredia

Ak vlastníte systém Lifestyle®, jednoducho k nemu pridajte reproduktory Bose® 151 pre vonkajšie použitie a pomocou zosilňovača preneste hudbu von – na terasu, k bazénu alebo na dvor. Dokonca môžete počúvať inú hudbu vonku a inú vnútri, v rovnakom čase a len s jedným systémom Lifestyle®.

Kde nás nájdete

STYRO-JR s. r.o.

Opatovská 1735

911 01 Trenčín

Slovakia

(do navigácie zadajte Opatovská 10, Trenčín)

Mapa

© Copyright RB-PRO
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk