Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Pre Váš dom

   

   

 

 
Secured by PayPal
  1. Úvod
  2. PROJEKTOVANIE ZÁHRAD
Projektovanie záhrad

Ponúkame Vám kompletný návrh záhrady s realizáciou. Všetky naše projekty sú vypracované a odprezentované v 3D vizualizácii pre lepšiu predstavu o konečnom výsledku. Projekt bude taktiež spracovaný v 2D návrhu podľa mierky. Záhradu sa budeme snažiť navrhnúť v súlade s Vašimi potrebami a požiadavkami s ohľadom na dom a jeho okolie. V našich návrhoch používame kombinácie rastlín a pri výbere kladieme dôraz na rozpoloženie v závislosti od rôznych faktorov ako napr. kvalita pôdy, dostupnosť slnečného žiarenia, vzhľad počas ročných období atď. Tým sa snažíme dosiahnuť aby Vaša záhrada bola atraktívnou počas celého roka. Spolu s Vaším návrhom Vám dodáme plán a rozdelenie rastlín ako i rady o ich starostlivosť. V prípade záujmu vypracujeme plán závlahy, kompletného osvetlenia či ozvučenia. Ak sa rozhodnete projekt zrealizovať svojpomocne, radi Vám poradíme s postupom práce. Ak neviete odhadnút za koľko dokážete vybudovať Vašu záhradu, my Vám s rozpočtom pomôžeme. Pošlite nám fotky a približné rozmery záhrady a my Vám vypracujeme odhadovanú cenu.

Často kladené otázky:

 

  • Čo obsahuje Vaša projektová dokumentácia?

Záleží od požiadaviek klienta. Naša dokumentácia bežne obsahuje vizualizáciu 3D, 2D pôdorys v potrebnej mierke, osadzovací plán rastlín, elektrické rozvody, projekt závlahy, projekt osvetlenia. Možnosť použitia plnoautomatického ovládania záhradného osvetlenia značky Light Symphony.

  • Je možné vypracovať iba 3D vizualizáciu projektu?

Áno. V prípade, ak už máte projekt vypracovaný v 2D návrhu alebo máte zakreslenú vlastnú predstavu o záhrade, my Vám vypracujeme 3D vizualizáciu s možnosťou náhľadu v jednotlivých ročných obdobiach a z rôznych uhlov pohľadu.

  • Kedy je najideálnejšie začať s projektom záhrady?

Kedykoľvek, ale pri novostavbe je ideálne komunikovať už pri projektovaní domu nakoľko je možné naprojektovať spoločne terasu, vonkajšie nasvietenie čiže rozvod káblov atď.

  • Aká je cena projektu?

Každý projekt sa berie individuálne a jeho cena závisí od veľkosti priestoru, zložitosti terénu a požiadaviek klienta.

  • Aký je postup ak sa rozhodnem pre naprojektovanie mojej záhrady?

*prvotný kontakt s prediskutovaním požiadaviek (poslaný e-mailom, osobne v sídle firmy alebo priamo na pozemku) * vypracovanie 3D vizualizácie * následná konzultácia s klientom o prípadných zmenách po vzhliadnutí 3D návrhu * vypracovanie konečnej projektovej dokumentácie (2D plánu v mierke, osadzovací plán rastlín, elektrické rozvody, projekt závlahy a osvetlenia...)

  • Prečo je projekt záhrady dôležitý?

Výstavba záhrady bez projektu zvyčajne vedie k chybám a k ich odstráneniu sú vynaložené oveľa väčšie náklady.

 

vizualizácia

Kde nás nájdete

STYRO-JR s. r.o.

Opatovská 1735

911 01 Trenčín

Slovakia

(do navigácie zadajte Opatovská 10, Trenčín)

Mapa

© Copyright RB-PRO
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk